Se incarca...

Nu sunt spectacole active pentru acest eveniment!

Detalii eveniment

Abonamentele pentru eveniment sunt disponibile doar la locatie.


ROCKSTADT EXTREME FEST 2014 – program pe zile

       

Pentru ca publicul prezent la cel mare festival de metal extrem din Romania sa aiba parte de si mai multa muzica si distractie, editia din 2014 a festivalului Rockstadt Extreme se va desfasura pe 2 scene, pe care vor evolua pe parcursul a patru zile, 45 de trupe.

 

Programul pe zile este urmatorul:

 

SCENA MARE:

 

Joi -  14 august

 

Obituary                   00:00 - 01:15        

Belphegor                  22:30 - 23:30        

Fleshgod Apocalypse        21:00 - 22:00        

Misery Index               19:40 - 20:30        

Necrovile                  18:25 - 19:10        

Code Red                   17:25 - 18:00        

Kistvaen                   16:25 - 16:55        

Kultika                    15:25 - 15:55        

Perseverance             14:25 - 14:55        

The Dignity Complex        13:25 - 13:55        

 

Vineri – 15 august

 

Behemoth                   00:00 - 01:15        

Katatonia                  22:30 - 23:30        

Rotting Christ             21:00 - 22:00        

Mors Principium Est        19:40 - 20:30        

God                        18:25 - 19:10        

Indian Fall                17:25 - 18:00        

Roadkillsoda               16:25 - 16:55        

Bloodway                   15:25 - 15:55        

Grandexit                  14:25 - 14:55        

Diamonds Are Forever       13:25 - 13:55        

 

Sambata – 16 august

 

Sodom                      00:00 - 01:15        

Dordeduh                   22:30 - 23:30        

The Agonist                21:00 - 22:00        

Skeletonwitch              19:40 - 20:30        

Born From Pain             18:25 - 19:10        

Siberian Meat Grinder      17:25 - 18:00        

A. Get All The Girls       16:25 - 16:55        

Infected Rain              15:25 - 15:55        

Rock N Ghena               14:25 - 14:55        

Hteththemeth                  13:25 - 13:55        

 

SCENA MICA

 

Miercuri – 13 august                       

 

Nuvijan                   21:00 - 21:30        

Tragic                     21:50 - 22:20        

Flesh Rodeo                22:40 - 23:10        

Allochiria                 23:30 - 00:15        

QuantiQ                    00:35 - 01:15        

LieVeil                    01:35 - 02:15        

Afterparty cu Buvnitz      02:30 - 05:00                    

 

Joi – 14 august

 

Breathelast                01:45 - 02:25       

Targ3t                     02:40 - 03:15       

Reborn                     03:30 - 04:10                    

 

Vineri – 15 august

 

Valerinne                  01:45 - 02:25       

Decease                    02:40 - 03:15       

Poem                       03:30 - 04:10       

 

Sambata – 16 august

 

Killer Victim              01:45 - 02:25       

Project For Bastards    02:40 - 03:15       

Human Jail                 03:30 - 04:10    

Harta
  • Complex sportiv de la baza Cetatii Rasnov

    Rasnov, Brasov
    505400 

    Prim%C4%83ria%20R%C3%A2%C8%99nov%2C%20Strada%20Ion%20Luca%20Caragiale%2021%2C%20R%C3%A2%C8%99nov%20505400%2C%20Romania

Sponsori / Parteneri